Політика конфіденційності

Умови користування

Публічний договір

Політика оплати

РОЗМІР, ПОРЯДОК І СПОСІБ ОПЛАТИ

1. Здійснення орендних платежів, штрафів та інших платежів, передбачених цим Договором, здійснюється за допомогою безакцептного списання грошових коштів з гаманця Наймача в додатку “Vevi” у відповідність з тарифами Наймодавця.

2. Особистий гаманець Наймач поповнює шляхом перенаправлення на сайт платіжної системи, де Наймач вводить дані своєї дійсної банківської карти, та виконує інші вимоги для поповнення особистого гаманця в сервісі “Vevi”.

3. При акцепті цієї Оферти Наймач висловлює свою беззастережну згоду на безакцептне списання грошових коштів з особистого гаманця в сервісі “Vevi”, що становлять орендні платежі, штрафи та інші платежі, передбачені цим Договором.

4. За користування електросамокатом Наймач сплачує Наймодавцю орендну плату відповідно до тарифів вказаних в Мобільному додатку “Vevi” та на сайті Наймодавця;

5. На послуги Наймодавця не нараховується ПДВ, оскільки він не зареєстрований як платник ПДВ.

6. Списання грошових коштів за користування електросамокатом здійснюється відразу після припинення користування електросамокатом (після завершення поїздки).

7. При неправомірному списанні грошових коштів з гаманця Наймача в додатку “Vevi”, останній має право звернутись до Наймодавця за номерами телефонів (контактами), що вказані на сайті Vevi (https://Vevi.com.ua/), для повернення таких коштів. Кожна заявка Наймача розглядається Наймодавцем протягом 3 днів. Для вирішення питання про повернення неправомірно списаних коштів Наймодавець має право здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення Наймачу з метою отримання необхідної інформації.

8. У випадку нарахування Наймодавцем штрафу(-ів) Наймачу, за умови відсутності достатньої кількості коштів в гаманці Наймача, Наймодавець має право надіслати рахунок на відповідну суму штрафу на електронну адресу Наймача та/або за мобільним номером телефону Наймача.

9. У тому випадку коли наймач знаходиться в русі, а баланс гаманця недостатній для продовження оренди, ми залишаємо за собою право поповнити гаманець на мінімальну суму пакету з прив‘язаної банківської карти шляхом безакцептного списання коштів. Це дозволить продовжити поїздку, не зупинятись і не витрачати час на поповнення балансу.

10. У разі, якщо наймач хоче повернути кошти, які знаходяться в нього на внутрішньому гаманці додатку vevi, наймач має написати запит на support@vevi.com.ua, вказати ім‘я, прізвище, номер телефону та сумму до повернення. Така заявка розглядається 3 дні, а кошти будуть повернуті у термін встановлений банком наймача.
Vevi залишає за собою право повернути тільки цілу транзакцію, якщо клієнт почав використовувати кошти даної транзакції то залишок не може бути повернутий.

11. Ціна оренди самокату вказана в додатку. Тариф може змінюватись під час акцій і буде відображений в додатку vevi у вікні “Розблокування самокату”.
Ціна в 2022 році становить – 10 грн розблокування, 2.99 грн – хвилина, 0,5 грн – пауза, 0,5 грн – бронювання

12. Після додавання реквізитів карти банку до гаманця в додатку Vevi Scooters буде проведено тестовий платіж. Із карти буде знято 1.00 грн для перевірки платоспроможності орендаря та активності карти. Після тестового платежу кошти у розмірі 1.00 грн будуть одразу ж повернуті на карту орендаря.